Magnet hrou — magnetická stavebnice

Nakupní košík Je zatím prázdný

Přihlásit

KORBO - totální výprodej

Korbo je plastová stavebnice založená na fungování převodů, díky nimž je možno celé stavby rozpohybovat. Výhodou je jednoduchost a snadné vytváření velkých pohyblivých objektů. Pouze správné napojení ozubených kol umožní to nejlepší – roztočení celého mechanismu.

Díky této stavebnici děti porozumí základům fyziky, naučí se překonávat překážky a užijí si přitom i spoustu zábavy.

Stavebnice Korbo inspiruje děti k logickému myšlení a probouzí v nich chuť experimentovat.  

Sady se od sebe liší barvou a množstvím jednotlivých prvků. Některé pak navíc obsahují další dílky jako planety nebo povoskované řetízky, které hru ještě zatraktivní. Všechny dílky se mohou naskládat na zelenou základnu, zajišťující stabilitu a vysokou funkčnost. Čím více těchto platforem, tím více zábavy. Ozubená plastová kolečka mají průměr 6 cm a jsou tak vhodně přizpůsobena dětské ruce.

Jako pohonná jednotka může sloužit i proud vody, který roztočí např. vodní mlýn. Zkuste stavebnici použít ve vodě a objevíte její nový rozměr.

Vhodné pro děti od 3 let.

 

Korbo 40 Twist Sada obsahuje 40 dílků včetně dvou propojitelných podstavců. Díky válcovitým prvkům je možno stavět svislé i vodorovné konstrukce, například větrný mlýn, parník nebo karusel, ve kterém se točí všechny části. Více v základním popisu níže.
Zobrazit detail produktu 169 Kč
Korbo 90 Hydro Stavebnice obsahuje 90 dílků včetně 4 zelených podstavců. Sada je inspirována pohybem vody a obsahuje návrhy reálných předmětů spojených s vodou jako rybářský prut s navijákem, mixér nebo vodní mlýn. Proud vody pak slouží jako pohon.
Zobrazit detail produktu 299 Kč
Korbo 154 Cosmo Korbo 154 Cosmo je sada pro malé kosmonauty ve speciálních neonových barvách. Můžete si postavit marťanská vozítka, radary či lodě. Snadno lze vytvořit kompletní sluneční soustavu.
Zobrazit detail produktu 399 Kč
Korbo 320 Korbo 320 byla vytvořena speciálně pro skupiny jak v mateřských školkách tak ve školách. Při konstrukci velkých staveb je třeba myslet strategicky a přemýšlet o správném připojení tak, aby se všechna kola otáčela současně.
Zobrazit detail produktu 999 Kč
Korbo 320 Neo Korbo 320 Neo byla vytvořena speciálně pro skupiny jak v mateřských školkách tak ve školách. Spojovací části a podstavce jsou v modré (nikoliv zelené) barvě a i ostatní dílky se liší barevností.
Zobrazit detail produktu 999 Kč
Korbo 430 Neo Korbo 430 Neo byla vytvořena speciálně pro skupiny jak v mateřských školkách tak ve školách. Spojovací části a podstavce jsou v modré (nikoliv zelené) barvě a i ostatní dílky se liší barevností.
Zobrazit detail produktu 1 299 Kč

Brück AM Provozovatel eshopu svethrou.cz je BOHEMIA RINGS s.r.o. Zámrsk 10, 565 43 Zámrsk
Tel.: +420 465 500 814
E-mail: renata.vomackova(zavináč)bohemiarings.cz, www.bohemiarings.cz

BOHEMIA RINGS s.r.o. | Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt